Центром обслуговування платників Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ надано 2495 адміністративних послуг

Written by administrator on . Posted in Податки

За січень – березень 2017 року Центр обслуговування платників Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ відвідали 3512 платників податків та надано 2495 адміністративних послуг.

Найбільше надано послуг з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – видано 618 карток. Також,  надано послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 165; реєстрації платником єдиного податку – 334; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 304; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 114 інші.

Для платників податків та громадян у приміщенні ЦОП розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм Податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік надання адміністративних послуг.

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment