ФЕСТИВАЛЬ ВІЙСЬКОВОГО ПАТРІОТИЧНОГО КІНО «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

Written by administrator on . Posted in Оголошення

Цикл п’яти національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає «guy living next door» – свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці – скрізь однаково страшна.

Аудиторія національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – «ЗА».

Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – унікальний своєю хронікальною маштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Автори Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представляють більше 70 інтерв‘ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Хронометражі фільмів циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Запрошуємо школярів, учнів професійних училищ та ліцеїв, студентів ВИШів, військових, мешканців міста Василькова та області до перегляду фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» у кінотеатрі «Дружба», починаючи з 6 квітня.

Автори циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська: «Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Ми даємо змогу глядачам по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій та мирне щоденне життя.»

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment