Рятувальники завітали в гості до діток Васильківської ЗОШ № 9

Written by administrator on . Posted in Діти, Здоров'я

В Васильківському районі тривають Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності, які періодично відбуваються в школах міста Васильків та Васильківського району. Під час таких зустрічей вихованці дитсадків, школярі, а також студенти професійно-технічних навчальних закладів вчяться безпечному та здоровому способу життя.

07 квітня рятувальники завітали до діток Васильківської ЗОШ № 9. Вогнеборці провели пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», під час якої діти отримали інформативні листівки протипожежного змісту. У ході проведення акції особлива увага приділялася формуванню у дітей навичок правильного поводження під час виникнення пожеж та дотримання правил безпеки у побуті. Дітям розповіли про техніку та обладнання, що використовують рятувальники, а також принцип роботи такої техніки.

Урок вийшов досить активним, дітки уважно слухали, а інколи задавали питання. На запитання рятувальників дітки відповідали жваво і швидко. Діти та адміністрація навчального закладу подякували гостям за корисну та пізнавальну інформацію.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment