Про проведення у м. Василькові загальноміського суботника

Written by administrator on . Posted in Благоустрій

Сьогодні, 06 квітня, в рамках проведення двомісячника благоустрою усі структурні підрозділи Васильківської міської ради, депутатський корпус, загальноосвітні навчальні заклади вийшли на прибирання міста (доріг і вулиць, парків, скверів, територій підприємств, установ і організацій, кладовищ, пришкільних територій).

Двомісячник благоустрою проводиться з 15 березня по 15 травня 2017 року, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 10.03.2017 №95 «Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів», розпорядження міського голови від 14.03.2017 №55 «Про проведення у м. Василькові двомісячника благоустрою», з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою м. Василькова, а також відповідно до статей 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Загальноміський суботник продовжиться 08 квітня. Запрошуємо долучитись до проведення суботника підприємства, установи, молодіжні та громадські організації міста. Коли працювати дружньо, будь-яка робота під силу!

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment