Державна служба зайнятості – це гарантоване працевлаштування та запорука професійного успіху

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

Васильківським міськрайонним центром зайнятості у приміщенні КЗКОР Васильківського професійного ліцею відповідно до плану проведення масових заходів о 10 годині 05 квітня 2017 року для підприємств, установ, організацій міста Васильків та Васильківського району проведено Ярмарок вакансій.

Захід відвідали запрошені перший заступник голови Васильківської районної адміністрації Червенко Є.М., соціальні партнери центру зайнятості: заступник начальника  управління Пенсійного фонду України в Київській області Метьолкіна В.В., заступник начальника управління соціального захисту населення Васильківської міської ради Пушкарьова В.М., начальник сектору управління соціального захисту населення Васильківської районної адміністрації та інші.

Ярмарок вакансій – захід для центру зайнятості традиційний, але роботодавці з кожним роком все з більшим бажанням приймають в ньому участь, готуються до заходу. Деякі підприємства творчо підійшли до участі в Ярмарку, розмістивши інформаційні матеріали, проспекти, буклети про свої підприємства, демонстрували відео-ролики військові частини, рекламуючи військову службу за контрактом.

У Ярмарку вакансій прийняли участь 28 представників роботодавців Васильківського регіону та міста Києва, які запропонували близько 200 вакансій у галузях будівництва, транспорту, виробництва, торгівлі, охорони здоров’я, зв’язку, швейного виробництва, сільського господарства та інших галузях. На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями слюсарі, пресувальники, токарі, електрозварники, електромонтери, електрики, водії, кухарі, офіціанти так і для бухгалтерів, акторів, майстрів виробничого навчання, лікарів ветеринарної медицини, юристів, інженерно-технічних працівників, менеджерів із збуту тощо. Також, присутнім запропоновані понад 10 200 пропозицій роботи на підприємствах м. Києва.

В заході прийняли участь представники кадрових підприємств та керівники КНЗ КОР Васильківського професійного ліцею, Васильківський відділ поліції ГУ НП в Київській області, Регіональна філія південно-західної залізниці, 7-й Державний пожежно-рятувальний загін Київської області, ТОВ «Юнівест Маркетинг», ТОВ “Аква косметик груп”, Васильківська філія по експлуатації газового господарства ПАТ “Київоблгаз”, ТОВ “Вентиляційні системи”, Васильківська центральна районна лікарня, КЗ КОР «Васильківський профліцей», ТОВ фірма «О.Д.Пролісок» та багато інших, які постійно та успішно співпрацюють з Васильківським МРЦЗ.

В ході заходу представники підприємств проводили співбесіду з претендентами на вільні місця, зацікавлювали їх умовами праці та відпочинку, соціальними пільгами і гарантували достойний рівень заробітної плати. Представниками  центру зайнятості були створені всі умови для того, щоб роботодавці та безробітні мали можливість поспілкуватися та задовольнити свої потреби.

Загалом Ярмарок відвідали понад 250 шукаючих роботу безробітних громадян та близько 100 осіб з числа зайнятого населення. Всі вони мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Але чимало роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний відбір, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на підприємстві, де вони пройдуть співбесіду з керівниками підприємства. За попередніми даними запрошення на роботу під час Ярмарку отримали 25 осіб.

На підведенні підсумків роботи Ярмарку заступник директора центру зайнятості Олена Миколайчук подякувала представникам роботодавців, представникам засобів масової інформації, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю.

Учасники Ярмарку залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

Крім того о 13 годині для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Васильків та Васильківського району було проведено Ярмарок професій.

Ярмарок відкрила заступник директора центру Олена Миколайчук, яка звернула увагу на актуальність проведення такого заходу, побажав учням міста та району, які завітали на Ярмарок відповідально поставитися до участі в заході та ширше ознайомитися з навчальними закладами, студентами яких вони можуть стати в майбутньому.

На Ярмарку були широко представлені інформаційні матеріали щодо підготовчих курсів, умов навчання, перспективних спеціальностей, наявних факультетів та вартості навчання в учбових закладах. Постійними учасниками Ярмарку серед навчальних закладів є навчальні заклади місцевої бази – Васильківський професійний ліцей, Васильківський коледж НАУ.

Всього в Ярмарку взяли участь 35 представників навчальних закладів та понад 350 майбутніх  випускників шкіл Васильківського регіону.

Пошук нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавців у вирішенні кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування, а також зорієнтуватись у світі професій, який є складним і захоплюючим – основна мета проведення Ярмарку професій та вакансій, який вже став традиційним.

Trackback from your site.

Leave a comment