Засідання Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

Written by administrator on . Posted in АТО

31 березня Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

На порядок денний виносились питання:

  1. Про організацію роботи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.
  2. Про розгляд заяв щодо включення до складу Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.
  3. Про виділення кімнати в приміщенні військового комісаріату для роботи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.
  4. Про порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО.
  5. Інформація про роботу Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за січень-березень 2017 року по роботі з учасниками АТО.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment