Зміни в організації санаторно- курортного лікування осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО

Written by 1 admin on . Posted in соціальний захист

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 110 від 01.03.2017р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно – курортними путівками».

Відтепер санаторно – курортні путівки для інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства, інвалідів з наслідками травм і захворювання хребта та спинного мозку, а також для постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа – управління – санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління.

Управлінням соціального захисту населення перевіряється заклад на відповідність встановленими вимогам:

  1. Наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та присвоєння вищої або першої акредитаційної категорії.
  2. Гарантійний лист про згоду на лікування за відповідними профілем інвалідів.
  3. Інформація про умови проживання та харчування.
  4. Перелік процедур, що можуть надаватися інваліду за період санаторно – курортного  лікування відповідно  до  медичних рекомендацій.
  5. Інформація про вартість путівки.

Після цього укладається тристороння  угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно – курортним закладам за надані послуги.

Гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно – курортного лікування  визначатиметься щороку Міністерством соціальної політики за погодженням Міністерства фінансів.

Trackback from your site.

Leave a comment