Патронатне виховання – реальна допомога дітям, які потребують захисту

Written by administrator on . Posted in Діти, соціальний захист

Служба у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту, тобто стати патронатними вихователями.

Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини. Загальновідомо, що найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати рідну сім’ю. Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею піклуватися. В той час, як дитина тимчасово (до трьох місяців) виховується в патронатній сім’ї, соціальні служби допомагають рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які її було вилучено: втрату роботи, жорстоке поводження, проблеми з алкоголем тощо.

Перед тим, як розпочати роботу патронатними вихователями, бажаючим необхідно буде пройти спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми. За надані послуги з догляду та виховання дитини сім’ї виплачується заробітна плата, допомога на дитину та забезпечується постійна підтримка команди професіоналів.

Існує безліч способів допомогти дітям. Якщо у Вас є бажання і можливості – допоможіть дітям, станьте патронатним вихователем.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у службі у справах дітей та сім’ї міської ради. Тел.: (04571) 7-55-85

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment