Результати апаратної наради 27 березня

Written by administrator on . Posted in Міська влада, Міський голова

27 березня міський голова Сабадаш В.І. провів апаратну нараду з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів міської ради. Міський голова заслухав керівників, які доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та відділах, які вони очолюють.

Зокрема:

1. Дащенко Л.В. – завідувач сектору звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 5 урядових звернень, 13 звернень від громадян міста, 5 запитів на публічну інформацію.
2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – на обліку перебувають 1574 переміщені особи, 8030 – людей пільгових категорій, 346 учасників АТО, на минулому тижні відбулося засідання з питань надання матеріальної допомоги мешканцям міста.
3. Длужинська І.М. – начальник управління житлово-комунального господарства – розпочався двомісячник благоустрою міста Васильків з 15 березня по 15 травня 2017 року.
4. Перепелиця Л.О. – начальник управління економіки та власності – заплановано проведення Обласного ярмарку сільськогосподарської продукції на 01 квітня 2017 року на центральній площі міста Василькова.
5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 26 березня у ЗОШ №9 відбувся турнір з художньої гімнастики “Весняна квіточка”. В усіх загальноосвітніх закладах міста розпочались весняні канікули, які будуть тривати до 02 квітня включно.
6. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах дітей та сім”ї – на обліку перебувають 392 учасника АТО, 216 багатодітних родин, на минулому тижні проведено засідання з питань захисту майнових прав дітей.
7. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – 30 березня у міському Будинку культури відбудеться концерт Н. Бучинської та Ніколо. Квитки можна придбати в касі міського Будинку культури.

Trackback from your site.

Leave a comment