Васильківчани декларують свої доходи

Written by 1 admin on . Posted in Податки

За 2 місяці 2017 року до Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ подано громадянами 48 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. З них 36 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Загальна сума самостійно визначених податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 3136,8 тис. грн., з військового збору – 77,1 тис. гривень.

Найактивніше декларують доходи від отриманої спадщини, продажу рухомого  та нерухомого майна

Скористалися правом на податкову знижку 12 громадян, яким задекларовано до повернення з бюджету 40,2  тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджена нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

Інформацію щодо порядку заповнення  та подання декларації  про майновий стан і доходи, громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ.

Крім того, декларацію про майновий стан і доходи можна надати і в електронній формі за допомогою електронного сервісу «Декларування громадян».

Також, про особливості деклараційної кампанії – 2017 року можна дізнатися на офіційному веб – порталі ДФС України (­­­­­­­­­­­http://sfs.gov.ua/).

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ запрошує громадян сумлінно виконати свій конституційний обов’язок  та своєчасно подати декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік.

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment