Розвиток українського позашкілля

Written on . Posted in ЦДЮТ

Нещодавно у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувся Всеукраїнський  семінар-практикум «Позашкільна освіта в контексті муніципального замовлення. Пошук ефективних механізмів», у якому взяла участь Тетяна Андріївна Слободянюк – директор Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості. Організатор  заходу –  Міжнародна Асоціація позашкільної освіти, за сприяння Комітету Верховної ради з питань освіти і науки, Міністерства освіти і науки України.

Для участі були запрошені керівники позашкільних навчальних закладів України; представники Європейської Асоціації установ неформальної освіти, Міжнародної Асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України. В ході семінару відбулося засідання круглого столу з обговорення стратегії розвитку позашкільної освіти в Україні та Європі, пройшли  майстер-класи з основних напрямів позашкільної освіти, презентації соціально-виховних систем та  батьківський форум.

За результатом участі з’явилися нові партнерські зв’язки з представниками європейської позашкільної освіти, що безумовно буде сприяти  прогресивному розвитку українського позашкілля.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі