Щодо порушення роботи каналізаційно-насосної станції Васильківської ЦРЛ

Written on . Posted in Надзвичайна ситуація

13 березня 2017 року відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І.

СЛУХАЛИ: Про виконання першочергових заходів щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з порушенням роботи каналізаційно-насосної станції Васильківської ЦРЛ.

За інформацією Васильківської ЦРЛ стався витік нечистот на КНС в зв’язку з виходом з ладу насосного обладнання. Зазначений КНС обслуговує Васильківське ЦРЛ, житловий п’ятиповерховий будинок та орієнтовно 10 приватних домоволодінь. Магістраль від будинку по вулиці Декабристів,87-а знаходиться на балансі КП «ККП м. Васильків», а зазначена КНС знаходиться на балансі та території Васильківської ЦРЛ. Аварійна ситуація спричинила витік нечистот, забруднення території та створила загрозу забруднення водойм, які знаходяться нижче вулиць І. Мазепи, Маяковського і Околична.

07-09 березня 2017 р. головний лікар Васильківської ЦРЛ письмово звернулась до виконкому та повідомила про вище вказану ситуацію. КП «ККП м. Васильків»  керівним складом підприємства спільно з представниками Васильківської ЦРЛ 08-09.03.17р. проведено обстеження місце аварійної ситуації та витоку нечистот. Підготовлено дефектний акт та складено кошторис на проведення невідкладних робіт  по ремонтно-відновлювальних роботах на магістралі від будинку №87 по вулиці Декабристів до КНС на території Васильківської ЦРЛ та самої ЦРЛ. Питання про виділення коштів на проведення вищевказаних робіт було розглянуто і прийнято на черговій сесії Васильківської міської ради 10.03.2017 р., а саме при внесенні змін до бюджету м. Василькова на 2017 рік передбачено виділення коштів в сумі 390 000 грн. на проведення капітального ремонту частини системи водовідведення від будинку № 87-а по вул. Декабристів. Обстеженням 09.03.17 р. території де сталася аварійна ситуація  з’ясовано, що на території Васильківської ЦРЛ знаходиться котельня КП «Васильківтепломережа», що використовує для виробництва теплової енергії тверде паливо ( у вигляді деревини), що потребує упорядкування території та благоустрою.

ВИРІШИЛИ:

  1. Невідкладно провести ремонтно-відновлювальні роботи на магістралі водовідведення та КНС балансоутримувачам в межах компетенції.
  2. КП «ККП м. Васильків» забезпечити проведення капітального ремонту частини системи водовідведення від будинку №87-а по вул. Декабристів та надати допомогу Васильківській ЦРЛ в проведенні ремонтно – відновлювальних робіт на КНС.

Закупити необхідне обладнання для проведення ремонтно- відновлювальних робіт на магістралі та КНС та передати закуплене насосне обладнання в користування Васильківській ЦРЛ Васильківської районної ради. Забезпечити проведення робіт протягом 24 годин.

  1. Васильківській ЦРЛ Васильківської районної ради рекомендуємо вжити невідкладних заходів з ремонтно-відновлювальних робіт та недопущення загрози навколишньому середовищу, життю та здоров’ю людей. Провести розрахунки з підрядниками за виконання робіт на КНС.
  2. Директору КП «Васильківтепломережа» провести невідкладні роботи з благоустрою території навколо будівлі котельні, упорядкувати територію для зберігання та використання деревини.
  3. Про вжиті заходи проінформувати громадськість міста через ЗМІ.
  4. За наслідками проведення ремонтно-відновлювальних робіт повторно розглянути питання та відпрацювати заходи з недопущення повторних вищезазначених ситуацій, що можуть становити загрозу мешканцям міста та навколишньому середовищу.
  5. Контроль за виконання покладається на постійну комісію з питань ТЕБ та НС.

 

Голова комісії з питань ТЕБ та НС                                                            С.Є. ПРУНЦЕВ

Секретар комісії                                                                                                 О.К. СОКУР

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі