Безкоштовне санаторно-курортне лікування для учасників АТО

Written by 1 admin on . Posted in АТО, Здоров'я, соціальний захист

Управління соціального захисту населення  Васильківської міської ради інформує щодо забезпечення санаторно – курортним лікуванням осіб з числа учасників антитерористичної операції.

Порядок  використання коштів, передбачених  у державному бюджеті на забезпечення  постраждалих учасників антитерористичної операції  санаторно – курортним лікуванням  затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 200 від 31.03.2015р. визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті   на забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради забезпечує вище зазначених осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

1) учасників бойових дій – щороку строком на 18-21 день;

2) інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;

3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:  I та II групи – до санаторіїв  спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;  III група – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в управлінні соціального захисту.

Для взяття на облік  подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни,  копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками до санаторно – курортних закладів   військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб та членів їх сімей затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 446 від 27.04.2011р. 

Trackback from your site.

Leave a comment