ЗУСТРІЧ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

Written by 1 admin on . Posted in Пенсійний фонд

02.03.2017 начальник Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Проскурня Ганна Іванівна та заступник начальника управління Метьолкіна Валентина Василівна провели зустріч з пенсіонерами-ветеранами в приміщенні первинної ветеранської організації військового містечка 11, яку очолює Задніпряний Микола Якович.

Присутнім надали роз’яснення щодо порядку проведення перерахунку пенсій та особливості виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Повідомили, що Урядом в поточному році планується проведення осучаснення раніше призначених пенсій шляхом їх перерахунку з урахуванням нового показника середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу. Розповіли про широкий спектр послуг, які надаються на базі новітніх технологій в «єдиному вікні» управління, зокрема отримання громадянами персональної інформації в режимі скайп-зв’язку. Якісне обслуговування відвідувачів – одне з пріоритетних завдань в роботі управління.

На численні запитання присутніх надано змістовні відповіді.

По закінченню зустрічі, пенсіонери подякували за увагу та турботу. Проскурня Ганна Іванівна, у свою чергу,побажала їм та їхнім родинам здоров’я, миру і благополуччя.

Trackback from your site.

Leave a comment