До уваги осіб І категорії, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Written by 1 admin on . Posted in Здоров'я, соціальний захист

ТОВ «Санаторій-профілакторій «Діброва» пропонує співпрацю Управлінню соціального захисту населення по оздоровленню осіб І категорії, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до Постанови КМУ № 854 від 23.11.2016року.

Санаторій «Діброва» – це лікувально-оздоровчий заклад, який знаходиться у дубовому гаю (один з факторів кліматотерапії), на березі річки Рось напроти Державного дендропарку «Олександрія» у м. Біла Церква.

У Санаторії спеціалізуються на лікуванні захворювань:

  • опорно-рухового апарату;
  • кістково-м’язової системи;
  • серцево-судинної системи;
  • нервової системи;
  • шкіри.

ТОВ «Санаторій-профілакторій «Діброва» має ліцензію на медичну практику серія АГ № 571400 від 17.01.2011 р. та акредитаційний сертифікат першої категорії серія  МЗ№ 011405 від 31.07.2013 р.

Прийом та консультації проводять висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей: лікар-терапевт, лікар-невролог, лікар-кардіолог, лікар-фізіотерапевт, лікар-ортопед, лікар-психотерапевт.

Строк перебування для осіб І категорії, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи становить 18 днів. Вартість путівки складає 270,83 грн. за добу без ПДВ.

ТОВ «Санаторій-профілакторій «Діброва» має багато років успішно співпрацює з управліннями праці та соціального захисту населення з оздоровлення різних категорій населення.

Хто бажає помилуватися чарівною природою і поспілкуватися з нею, зміцнитися фізично, ефективно підлікуватися – все це Вам забезпечить Санаторій «Діброва»!

За детальною інформацією звертайтеся до Васильківського управління соціального захисту населення: м. Васильків, вул. Володимирська, 25, роб. телефон 6-29-62, електронна адреса uszn3237@ukr.net.

Trackback from your site.

Leave a comment