Звіт про експедиції в АТО за 2017

Written by 1 admin on . Posted in АТО

В період з 10 по 18 лютого2017року групою волонтерів «Волонтери Антонова», за спирянням Міського Голови Сабадаша Володимира Івановича та Голови Васильківської райдержадміністрації Одинця Владислава Івановича було здійснено дві експедиції:

1. В Донецьку обл. місто Авдіївка, селище Очеретне, та станція Фенольна. Мета експедиції – доправлення бійцям печей-буржуйок, пристрою електроживлення на базі сонячної батареї, пристроїв «Soundmoderator», польових телефонів ТАП-47, пристрій нічного бачення, теплих речей, матраців, адресних посилок, грибів шампіньйонів та інших продуктів харчування.

2. В Одеську обл. в місце постійного базування 11-го батальйону для транспортування чергового автомобіля, що потребує відновлювального ремонту. Це вже 16-та автівка, яка буде відремонтована нашою групою волонтерів! Печі-буржуйки були виготовлені Житомирськими фахівцями за кошти надані колегами-авіаторами одної з авіакомпаній Республіки Перу. Пристрій електроживлення виготовлений волонтерами власноруч. Пристрої «Soundmoderator» власної розробки одного з волонтерів, виготовлені робітниками ДП «АНТОНОВ», матраци надані однією з баз відпочинку ДП «АНТОНОВ», гриби-шампіньйони надані ТОВ ВКФ «ВАЛЕНТИНА ЛТД». Дизельне пальне для експедицій надане Васильківськими міською та районною державними адміністраціями.

Від волонтерів та воїнів АТО велика подяка всім людям, завдяки яким здійснено ці експедиції, за вашу теплоту сердець та патріотизм!

Trackback from your site.

Leave a comment