Зміни соціальних норм при розрахунку субсидій

Written by administrator on . Posted in соціальний захист, Тарифи

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради повідомляє, що з 01.05.2017 року будуть застосовуватися нові соціальні норми при розрахунку субсидії, зміни яких постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 р. № 51 були внесені  до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування».

Затверджені нові норми на:

– використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, – 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

– використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

– використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

За більш повною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська 25.

Телефон гарячої лінії – 6-29-61.

Trackback from your site.

Leave a comment