Питання, що виносяться на 23 чергову сесію Васильківської міської ради VII скликання

Written by administrator on . Posted in Публічна інформація

Відповідно до розпорядження Васильківського міського голови чергова 23 сесія Васильківської міської ради відбудеться 10 БЕРЕЗНЯ 2017 року

Перелік питань, що виносяться на 23 чергову сесію Васильківської міської ради


Питання, що виносяться на 23 чергову сесію Васильківської міської ради VII скликання

Проект рішення “Про розгляд депутатського запиту депутата Васильківської міської ради VIІ скликання Свічинського С.С.”

Проект рішення “Про затвердження загальної чисельності та структури апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів на 2017 рік у новій редакції” (пояснювальна записка, супроводжуючий лист)

Проект рішення “Про обрання голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та внесення змін до рішення Васильківської міської ради VII-го скликання «Про персональний склад постійних комісій Васильківської міської ради VII скликання»”

Проект рішення “Про надання повноважень виконавчому комітету Васильківської міської ради на вчинення дій, пов’язаних з виконанням законодавчих актів щодо об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення двадцятої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого cкликання від 05 січня 2017 року № 01.01 – 20 п/ч – VIІ «Про міський бюджет м. Васильків на 2017 рік»” (пропозиції по змінам до бюджету)

Проект рішення “Про затвердження «Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» на 2017-2018 роки»”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення Васильківської міської ради № 04.07-04-VІІ від 22.12.2015 року «Про затвердження міської програми підтримки та розвитку молоді на 2016-2020 роки «Молодь Василькова»”

Проект рішення “Про тимчасове утримання комунальним підприємством «ККП м. Васильків» безхазяйного нерухомого майна по вул. Михайлівській, 31-б”

Проект рішення (оновлений) і пояснювальна записка до рішення “Про виготовлення детального плану території”

Проект рішення “Про внесення  змін до Статуту Комунального підприємства «Васильківсервіс»”

Проект рішення “Про визнання таким, що втратило чинність рішення сімдесят четвертої сесії шостого скликання Васильківської міської ради від 24.02.2015 року за №05-74-VІ “Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами та визначення розміру плати за рекламну площу» та визначення Робочим органом, на який покласти функції, щодо  регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами у місті Васильків”

Проект рішення “Про вступ до добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування”

Проект рішення “Про внесення змін до рішення Васильківської міської ради № 03.10-21-VIІ від 03.02.2017 року «Щодо прийняття у власність Васильківської територіальної громади теплогенеруючого обладнання»”

Проект рішення “Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Васильків за 2016 рік.” з додатками.

Проект рішення (оновлений) “Про вигоовленн детального плану території”

Лист депутата Мурашко Н.Ф. міському голові.

Проект рішення “Про зміни до міської комплексної Програми «Турбота» на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням сімдесят другої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 30 січня 2015 року № 04-72- УІ (зі змінами)”

Проект рішення “Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»”

Форма приєднання до Плану дій “Угода мерів”.

Проект рішення (оновлений) “Про внесення змін до рішення Васильківської міської ради від 24 лютого 2015 року № 05-74- VI та скасування рішення Виконавчого Комітету Васильківської міської ради від 23 лютого 2015 року № 63”

Пояснювальна записка до проекту рішення «Про внесення змін до рішення Васильківської міської ради від 24 лютого 2015 року № 05-74- VI та скасування рішення ВиконавчогоКомітету Васильківської міської ради від 23 лютого 2015 року № 63»

Земельні питання

Перелік.

Проекти рішень (завантажити 1,0G).

Проект рішення.

Створення відділу регулювання земельних відносин

Проект рішення “Про створення відділу регулювання земельних відносин”

ПОЛОЖЕННЯ “Про відділ регулювання земельних відносин Васильківської міської ради”

Склад ліквідаційної комісії.

Про оренду та експертні оцінки приміщень комунальної власності

Супровідний лист 

Аналітична довідка про стан виконання заходів «Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Василькові на 2015-2016 роки» за 12 місяців 2016 року.

Основні показники стану розвитку та підтримки малого підприємництва
по м. Василькову за 12 місяців 2016 року (оперативна інформація)

ІНФОРМАЦІЯ Про стан виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки в місті Василькові за 12 місяців 2016 року

РІШЕННЯ Про виконання заходів Програми розвитку малого і середнього  підприємництва в місті Василькові на 2015-2016 роки за 12 місяців 2016 року

Проект рішення про внесення змін до рішення міської ради від 09.12.2016 № 02.02-18п/ч-VII «Про затвердження плану підготовки регуляторних актів у сфері господарської
діяльності виконавчого комітету та Васильківської міської ради на 2017 рік

Розрахунок мінімальної вартості місячної оренди 1 кв.м. нерухомого
майна фізичних осіб, що зареєстровані на території Васильківської міської ради

Мінімальні суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб,
що надається в оренду, прийняте за основу

Проект рішення про внесення змін до рішення Васильківської міської ради від 31 травня 2013 року № 02.13-40-VI «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, які зареєстровані на території Васильківської міської ради» (із змінами та доповненнями)

Експертна оцінка: про затвердження звіту про оцінку майна нежитлового приміщення, загальною площею 320,6 кв.м за адресою: м. Васильків, вул.Декабристів, 1

Експертна оцінка: про затвердження звіту про оцінку майна вбудованого приміщення, загальною площею 32,4 кв. м за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська, 2

Експертна оцінка: про затвердження звіту про оцінку майна димової (металевої) труби за адресою: м. Васильків, вул. Фрунзе, 46

Про продовження терміну дії договору оренди на частину нежитлового приміщення за адресою: м. Васильків, вул.Володимирська, 2 загальною площею 32,4 кв.м з фізичною особою підприємцем Погорілою Н.А.

Про надання в оренду частини нежилого приміщення загальною площею 28,6 кв.м за адресою: м. Васильків вул. Володимирська, 43 комунальному підприємству «Васильківсервіс»

Про продовження терміну дії договору оренди на частину приміщення Васильківської дитячої школи мистецтв загальною площею 17,2 кв.м по вул. Володимирській, 1-а з фізичною особою-підприємцем Павловою Р.С.

Експертна оцінка: про затвердження звіту про оцінку майна нежиле приміщення, загальною площею 30,0 кв.м за адресою: м. Васильків, військове містечко № 11,будинок 9

Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення у військовому містечку № 11 буд. 9, загальною площею 30,0 кв.м Васильківською міською організацією ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку

Trackback from your site.

Leave a comment