Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Written by administrator on . Posted in Вшанування

20 лютого у місті Василькові відбулися заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У міському Будинку культури відбувся концерт-реквієм.

16831074_1221580081296864_7206268182688136173_n

Представники влади, депутати міської ради, військовослужбовці, учнівська молодь, учасники подій на Майдані, мешканці міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні і свого земляка Царька Олександра Миколайовича, який загинув 20 лютого, загиблих під Дебальцевим, в Ілловайському котлі, усіх загиблих АТОвців, які загинули в неоголошеній війні на східних кордонах України.
Молебень за невинно убієнними звершив настоятель Української Православної Церкви протоієрей Володимир Ільницький.
Учні загальноосвітніх шкіл міста та студенти Васильківського коледжу НАУ поклали квіти до пам”ятного знаку Героям Небесної Сотні.
До присутніх в залі звернулися перший заступник міського голови Прунцев С.Є., учасники Революції Гідності на Майдані Голубенко Сергій та Бречко Олена Степанівна: “У цей день волелюбні, непереможні українці схиляють голови у скорботі за загиблими за свободу, незалежність та суверенітет – Героями Небесної Сотні, Героями з Майдану, Інститутської та Грушевського, багатьох міст, де були жертви. У найвідповідальнішу мить доля України для них взяла гору над особистим і вони без вагання рятували друзів, свідомо йшли під кулі, віддавали життя.
Вклонімось їм, згадаймо поіменно, помолімось за спокій їхніх душ. Ми винні перед ними, але ми не зрадимо, не забудемо…
Україна буде жити у мирі завдяки Героям Небесної Сотні і ще багатьом сотням лицарів, які віддали найцінніше, що вони мали, – своє життя за Україну”.

Trackback from your site.

Leave a comment