Реформа юридичної служби дає перші результати

Written on . Posted in Бюджет, Виконком, Юстиція

Васильківська міська рада реорганізувала юридичний відділ апарату виконавчого комітету у липні 2016 року. В результаті реформи було створене управління, яке включає два відділи, Відділ судово-претензійної роботи та Відділ нормативно-правового забезпечення, а також Сектор звернення громадян.

Богдан Корчинський – начальник управління юридичного забезпечення

«У зв’язку із значною кількістю замовників будівництва, що мають заборгованість перед міським бюджетом на загальну суму близько 10 млн. грн., перед командою юристів новоствореного відділу були постановленні задачі провести претензійно-позовну роботи та стягнути відповідні кошти до бюджету міста Василькова. Станом на 16 лютого 2017 року ми маємо перші результати нашої роботи. У цьому році до міського бюджету вже залучено кошти, що не були передбачені бюджетним планом на рік у сумі близько 40 тис. грн. Це лише початок тієї роботи, що провели наші службовці. Очікується, що сума коштів, яка надійде до бюджету міста у подальшому, буде в рази більшою, оскільки ми збільшуємо кількість судових справ за позовами міської ради до боржників щодо сплати пайової участі. В цілому наша робота спрямована на досудове врегулювання спору, оскільки такий спосіб зменшує витрати і міського бюджету, і боржників у зв’язку із виконанням судових рішень», – розповів начальник управління юридичного забезпечення Богдан Корчинський.

Відмітимо, що у 2016 році за результатами роботи управління юридичного забезпечення до міського бюджету у зв’язку із судовими рішеннями було додатково залучено понад 900 тис. грн.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі