Новини “податкової” (15.02.2017)

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Послугами Центру обслуговування платників Васильківського відділення
Києво-Святошинської ОДПІ скористались понад 700 платників


У січні 2017 року Центр обслуговування платників Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ відвідали 720 платників податків та надано 684 адміністративних послуг.
Зокрема, надано послуг: з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – видано 291 картку; реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 78; реєстрації платником єдиного податку – 79; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 89; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 38 інші.
Для платників податків та громадян у приміщенні ЦОП розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм Податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік надання адміністративних послуг.

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ


Платникам єдиного податку про РРО

Відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи та платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами – підприємцями) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.
Проте, у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень, для таких платників єдиного податку незалежно від обраного виду діяльності є обов’язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
Норми п. 296.10 статті 296 Податкового кодексу України не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment