День відкритих дверей на дочірньому підприємстві «Trend Ukraine» Васильківської швейної фабрики по пошиттю одягу «Bebepa»

Written by administrator on . Posted in Зайнятість

13 лютого 2017 року за сприяння Васильківського міськрайонного центру зайнятості проведений виїзний захід для безробітних, які зареєстровані в центрі зайнятості, вихователів та учнів Вищого професійно-технічного училища «Швейного та перукарського мистецтва» на дочірньому підприємстві «Trend Ukraine» Васильківської швейної фабрики по пошиттю одягу «Bebepa» з метою ознайомлення з роботою підприємства.
Васильківська швейна фабрика по пошиттю одягу «Bebepa» почала свою роботу наприкінці 2008 року, в 2017 році відкрито їх дочірнє підприємство «Trend Ukraine» за адресою м.Васильків, вул.Керамічна б.38, яке виготовляє різноманітний асортимент від сорочок до зимового верхнього одягу.
В зв’язку з відкриттям дочірнього підприємства відкрито 50 нових вакантних місць.

IMGP0126

На сьогоднішній день підприємство проводить безкоштовні тритижневі курси з подальшим офіційним працевлаштуванням.
Екскурсію по території підприємства провів начальник виробництва Заботкін Д.С., який ознайомив учасників з кожним етапом роботи швейної фабрики, проведенням навчання для початківців, рівні заробітної плати, умовах праці та її оплати.
Працівники всіх цехів привітно зустрічали учасників екскурсії і ділилися своїми враженнями від роботи на швейній фабриці.
Після закінчення заходу учасники мали можливість поставити численні запитання начальнику виробництва Заботкіну Д.С. та отримали вичерпні відповіді.

Якщо Вас зацікавила робота на новому підприємстві «Trend Ukraine» звертайтеся за довідками до фахівців центру зайнятості за телефоном (04571) 2-26-95 чи безпосередньо до роботодавця за телефоном (099) 407 60 89, (098)890 62 96.

Trackback from your site.

Leave a comment