В Київській ОДА вручили 9 квартир воїнам-афганцям та учасникам АТО

Written by administrator on . Posted in АТО, соціальний захист

До 28-ї річниці виведення військ із Афганістану голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом із першим заступником голови Київської обласної ради Володимиром Майбоженком вручили ордери на житло дев’ятьом воїнам-афганцям, двоє з яких – учасники АТО.
IMG_5854-1024x683
Про це повідомили в прес-службі Київської ОДА.
Зокрема, ордер на квартиру було вручено синові Миколи Личака, учасника бойових дій в Афганістані та учасника АТО, добровольця батальйону “Айдар”, котрий героїчно загинув на Луганщині.
Олександр Горган подякував ветеранам Афганістану за їхній подвиг та активну участь в захисті України в зоні бойових дій на Сході.
«Київська обласна державна адміністрація, оголошуючи пріоритетом своєї діяльності національно-патріотичне виховання, у цьому році планує широкомасштабну програму, розгортання якої ми значною мірою плануємо опирати на ваші тверді плечі», – наголосив Олександр Горган.
Очільник Київщини також нагородив голову Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Івана Коваля відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».
Перед урочистим засіданням голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом із ветеранами Афганістану та їхніми рідними поклали квіти до пам’ятника воїнам України, полеглим в Афганістані.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

Trackback from your site.

Leave a comment