Звіт УСЗН про проведену роботу перед зборами Центру допомоги учасникам АТО та їх сімей

Written on . Posted in АТО, соціальний захист

23 січня 2017 року відбулися збори Центру допомоги учасникам антитерористичної операції  та членам їх сімей. Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради прозвітувалося про проведену  роботу  з учасниками антитерористичної операції у 2016 році.

Управління соціального захисту населення, з початку проведення антитерористичної операції , проводить інформаційну роз’яснювальну роботу  серед  учасників  антитерористичної операції.

  • опубліковано 6 статей в міськрайонній газеті «Життя і слово», «Вечірній Васильків»;
  • на інформаційній дошці управління розміщені інформаційні матеріали;
  • розповсюджені флаєри  з інформацією для учасників АТО;
  • постійно оновлюється інформація на Сайті Васильківської міської ради;

Управління соціального захисту населення в своїй роботі керується Конституцією України Законами України, постановами Кабінету Міністрів України та іншими законодавчими документами.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 117 від 29 січня 2003р. «Про єдиний державний автоматизований  реєстр осіб, які мають право на пільги « створено та підтримується  в актуальному стані  Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків, до якого включено:

  • Інвалідів війни з числа учасників АТО – 8 осіб;
  • Членів сімей загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО – 13 осіб, з них:  4- неповнолітні діти;
  • Учасники бойових дій з числа учасників АТО – 316 осіб;

Вони отримують пільги на житлово – комунальні послуги.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 200 від 31 березня  2015р.  «Забезпечення учасників АТО санаторно – курортним лікуванням»,  безкоштовні санаторно – курортні путівки,  за рахунок державного бюджету, отримали:

  • У 2015 р. – 3 учасника бойових дій, 1- інвалід війни І групи з числа учасників АТО з супроводом;
  • У 2016 р. -7 учасників бойових дій, 1- інвалід війни І групи з числа учасників АТО з супроводом;

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 179 від 31 березня  2015р.  «Заходи з професійної та соціальної реабілітації» між управлінням соціального захисту населення та  Васильківським СТК ТСО України  укладено угоду про надання учасникам бойових дій з числа учасників АТО послуг з перенавчання водінню автотранспортних засобів  та відкриття категорій «В»,  «С»,  «Д»,  «Д-1».    У 2016р.  10 учасників бойових дій з числа учасників АТО  отримали категорію водія. Управлінням були перераховані кошти  з державного бюджету на рахунок  Васильківського СТК ТСО України  за професійну реабілітацію учасників АТО  – 48 685,00грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 221 від 31 березня  2015р.   «Заходи з психологічної реабілітації учасників АТО»  управлінням соціального захисту населення було направлено  до реабілітаційних установ   «Феофанія», «Хирів – Рент – Інвест», «Міжнародний реабілітаційний центр»  – 11 учасників бойових дій з числа учасників АТО для отримання  безоплатних реабілітаційних послуг.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 321 від 5 квітня  2012р. «Забезпечення  технічними та іншими засобами реабілітації»  управлінням соціального захисту населення, відповідно до медичних показників, безоплатно забезпечило інваліда війни І групи інвалідною коляскою та  технічними засобами  для особистого догляду.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 141 від 2 березня   2016р.» Разова грошова допомога до 5 Травня» управління соціального захисту населення перераховані на особові рахунки отримувачів  кошти з державного бюджету  в сумі – 400 140,00грн., саме:

– інваліди війни з числа учасників АТО –  4 особи – 11 900,00 гнр.;

– учасники бойових дій з числа учасників АТО  – 422 особи  – 388 240,00грн.;

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України №  719 від 19 жовтня 2016р. створена комісія щодо виплати  грошової  компенсації  членам сімей загиблих військовослужбовців та інвалідам війни, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов.  На  засіданні  комісії від  16.11.2016р. було вирішено затвердити суму компенсаційних виплат для двох членів загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО та інваліда війни ІІ групи з числа учасників  АТО  на загальну суму  -1 916 309,00 грн.

Відповідно до  міської комплексної  програми  соціальної підтримки учасників АТО  та їх сімей у 2016р.  виділено матеріальну допомогу  з місцевого бюджету  278  учасникам АТО на загальну суму  331 000,00грн., 27 учасникам АТО та їх сім’ям виділено  77 000,00грн. для відпочинку на базі «Івушка» Одеської області.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі