Збори Васильківського міського Центру допомоги учасникам АТО (ВІДЕО)

Written by administrator on . Posted in Відеоновини

Сьогодні, 23.01.2017 року у малому залі міського Будинку культури відбулися збори Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.

На порядок денний виносились питання:
1. Звіт керівника міського Центру Горбачової І.В.
2. Звіти міських служб:
– начальник служби у справах сім”ї та дітей Васильківської міської ради Гаркавенко В.Г.;
– заступник начальника управління соціального захисту населення Васильківської міської ради Шейда І.А.;
– директор міського Центру соціальних служб Летко Т.М.;
– в.о. директора Васильківського міськрайонного центру зайнятості Миколайчук О.В.
3. Переобрання складу Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО у зв’язку з вибуттям окремих членів.
До обговорення та надання інформації для учасників АТО також долучились секретар міської ради Перінська О.П., начальник управління Пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі Київської області Проскурня Г.І., військовослужбовець, депутат Васильківської міської ради Кухаренко І.В., заступник голови ГО “Спілка учасників бойових дій та АТО Васильківщини” Ібрагімова Н.В.
У зборах взяли участь учасники антитерористичної операції, члени їх сімей, представники громадських організацій, громадськість, керівники управлінь та відділів Васильківської міської ради.

 

Trackback from your site.

Leave a comment