Питання, які будуть виноситись на 21 чергову сесію Васильківської міської ради VII скликання.

Written by administrator on . Posted in Публічна інформація

1. Про оренду та експертні оцінки приміщень комунальної власності Васильківської територіальної громади:

1.1 Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Василькові на 2017 – 2018 роки

1.2 Про внесення змін до рішення Васильківської міської ради від 31 травня 2013 року № 02.13-40-VI «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, які зареєстровані на території Васильківської міської ради» (із змінами та доповненнями).

1.3 Про внесення змін до рішення міської ради від 09.12.2016 № 02.02-18п/ч-VII «Про затвердження плану підготовки регуляторних актів у сфері господарської діяльності виконавчого комітету та Васильківської міської ради на 2017 рік..

1.4 Про затвердження звіту про оцінку майна нежиле приміщення, загальною площею 28,6 кв.м за адресою:м. Васильків, вул. Володимирська, 43.

1.5 Про затвердження звіту про оцінку майна вбудоване приміщення, загальною площею 11,0 кв.м за адресою:м. Васильків, вул. Декабристів, 1.

1.6 Про затвердження звіту про оцінку майна (нежиле приміщення, автобусна зупинка), загальною площею 8,0 кв.м за адресою: м. Васильків, вул. Грушевського, 17.

1.7 Про затвердження звіту про оцінку майна нежиле приміщення, загальною площею 20,3 кв.м за адресою:м. Васильків, вул. Шевченка, 6, кінотеатр «Дружба».

1.8 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення НВК № 4 єдиному претенденту на право оренди комунального майна по вул. Тракторній, 53, загальною площею 3,0 кв.м фізичній особі – підприємцю Скорому В.А.

1.9 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення ЗОШ № 9 єдиному претенденту на право оренди комунального майна по вул. Декабристів, 135, загальною площею 34,8 кв.м фізичній особі – підприємцю Хименко Р.І.

1.10 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення ЗОШ № 9 єдиному претенденту на право оренди комунального майна по вул. Декабристів, 135, загальною площею 48,0 кв.м фізичній особі – підприємцю Будилко Г.О.

1.11 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення ЗОШ № 9 єдиному претенденту на право оренди комунального майна по вул. Декабристів, 135, загальною площею 99,5 кв.м фізичній особі – підприємцю Будилко Г.О.

1.12 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення єдиному претенденту на право оренди комунального майна по вул. Грушевського, 12, загальною площею 49,2 кв.м ТОВ «Телекомпанія «Васильківські телевізійні мережі».

1.13 Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення, загальною площею 20,3 кв.м за адресою м. Васильків вул. Шевченка, 6 Вишневському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

1.14 Про продовження терміну дії договору оренди на вбудоване нежитлове приміщення (автобусна зупинка) загальною площею 8,0 кв.м по вул. Грушевського, 17 з ФОП Шабановою І.Ю..

1.15 Про продовження терміну дії договору оренди на нерухоме майно (1/3 димової труби) за адресою: м. Васильків, військове містечко № 11 приватному акціонерному товариству «МТС України».

1.16 Про продовження терміну дії договору оренди на нежитлове приміщення загальною площею 38,3кв.м по вул. Тракторна, 1-а Васильківській районній державній адміністрації Київської області.

1.17 Про продовження терміну дії договору оренди на частину приміщення Васильківської дитячої школи мистецтв загальною площею 72,2 кв.м по вул. Володимирській, 1-аз фізичною особою-підприємцем Павловою Р.С.

1.18 Про продовження терміну дії договору оренди на частину приміщення у філії Васильківської дитячої школи мистецтв загальною площею 20,9 кв.м у військовому містечку № 11 по вул. Декабристів, 135-а з фізичною особою-підприємцем Павловою Р.С..

1.19 Про затвердження плану приватизації об’єктів комунальної власності Васильківської територіальної громади на 2017 рік.

 

2. РІЗНЕ.

2.1 Про внесення змін до деяких рішень міської ради щодо діяльності постійних депутатських комісій.

2.2 Про внесення змін до деяких рішень міської ради щодо діяльності постійних депутатських комісій.

2.3 Про перейменування вулиці Селянської та провулку Селянського міста Василькова.

2.4 Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Василькова Київської області.

2.5 Про затвердження Положення про переведення житлових будинків, квартир або їх окремих кімнат у нежитлові та переведення нежитлових будинків, приміщень у житловий фонд.

2.6 Про розгляд клопотання командира військової частини А0704.

2.7 Про внесення змін до Додатку до рішення cорок п’ятої сесії Васильківської міської ради VI скликання від 25.10.2013 № 04.23-45-VI «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення та обслуговування загальноосвітніх навчальних закладів (згідно додатку №1) на території м. Васильків».

2.8 Про внесення змін рішення Васильківської міської ради VI скликання № 07.06-39-VI від 19.04.13 р. «Про утворення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Васильківської міської ради».

2.9 Про затвердження Програми підтримки та сприяння громадського формування з охорони громадського порядку «ВІДСІЧ» на 2017 рік

2.10 Про внесення доповнень до Положення про службу у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради.

2.11 Про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

2.12 Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам у жилі будинки у місті Васильків Київської області.

2.13 Щодо прийняття у власність Васильківської територіальної громади теплогенеруючого обладнання.

2.14 Щодо безкоштовної передачі основних засобів – теплогенеруючого обладнання- в оперативне управління КП «Васильківтепломережа» через додатковий капітал шляхом збільшення вартості цілісного майнового комплексу підприємства.

2.15 Про внесення змін до штатного розпису апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів

2.16 Про впорядкування назви посади та внесення змін до рішення від 17 листопада 2015 року № 07-02-VIІ «Про затвердження керуючим справами апарату виконавчого комітету міської ради, членом виконавчого комітету Васильківської міської ради VII скликання Борковську С.П.».

2.17 Про затвердження загальної чисельності та структури апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів на 2017 рік у новій редакції.

3. ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ.

Trackback from your site.

Leave a comment