Особливості комплектування та ведення військового обліку резервістів оперативного резерву першої черги під час особливого періоду.

Written by administrator on . Posted in АТО

Зарахуванню до оперативного резерву першої черги в обов`язковому порядку підлягають військовослужбовці, які звільняються з військової служби за призивом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров`я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження  служби у військовому резерві.

У військових частинах резервістами військового оперативного резерву першої черги комплектуються посади, на яких вони проходили військову службу, або  рівнозначні посади. Комплектування посад резервістами ОР-1 здійснюється незалежно від їх зайнятості військовослужбовцями.

Із закінченням особливого періоду, резервісти ОР-1 звільняються зі служби у військовому оперативному резерві першої черги (в обов`язковому порядку) та в добровільному порядку можуть укласти контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій  частині за їх вибором. У разі відмови укладати контракт, зазначені особи переводяться військовими комісаріатами на військовий облік військовозобов`язаних до оперативного резерву другої черги.

Бажаючі взяти участь у зборах і отримати більше детальної інформації, можуть звертатись у мобілізаційний відділ Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою:

м. Васильків, вул. Декабристів, 43-а тел. 2-43-45 (каб) 34


Trackback from your site.

Leave a comment