На Київщині молодь навчатимуть патріотизму

Written by administrator on . Posted in Область

Київська обласна державна адміністрація створить координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання молоді.

Відповідне рішення прийнято за результатами круглого столу «Залучення громадськості до реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Про це повідомили в прес-службі КОДА.

«Зважаючи на виклики сьогодення, Київщина потребує якісних програм національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Київська обласна адміністрація готова до активної співпраці з організаціями національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання», – йдеться у повідомлені.

За словами голови Київської ОДА Олександра Горгана, влада підтримуватиме патріотичні молодіжні рухи та їхні ініціативи.

«Нас очікує вироблення ініціатив та їх впровадження. У Київській області мають бути власні програми, якими Київщина відрізнятиметься від інших регіонів. Важливо те, що це будуть дієві програми, спрямовані, по-перше, на поширення мережі організацій, які займаються національно-патріотичним вихованням. По-друге, на збільшення кількості молоді, яка охоплюється цією мережею і залучається до заходів. І, по-третє, ці програми повинні бути присутніми в інформаційному просторі, вони мають бути дійсно яскравими, інноваційними, творчими, цікавими. Вони поширюватимуть ідеї національно-патріотичного, і в тому чисті, військово-патріотичного виховання молоді», — сказав Олександр Горган.

Очільник Київщини також повідомив, що облдержадміністрація створює освітню програму «Свідомі. ЮА» яка пропагуватиме цінності українства. «Це буде освітня програма на доступних інформаційних носіях, яка матиме мінімально необхідний обсяг інформації про Україну, котрий має знати кожен свідомий громадянин», – наголосив Олександр Горган.

Прес-служба Київської обласної державної адміністрації

Trackback from your site.

Leave a comment