В 2016 році у Василькові народилося 795 малюків!

Written by administrator on . Posted in Діти

Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області інформує, що протягом 2016 року у місті Васильків народилося 795 малюків, на 84 більше ніж у 2015 році.398 козаків-хлопчиків та 397 красунь- дівчаток.


Пілотний проект, ініційований Міністерством юстиції, щодо видачі свідоцтв про народження у медичних закладах набирає обертів, і є досить популярним серед населення.
Так за рік 306 новонароджених громадян України, за підтримки головного лікаря Пацало Лідії Миколаївни та завідуючого пологовим відділенням Артемчука Валерія Сергійовича, отримали свій перший документ безпосередньо у пологовому відділенні Васильківської центральної районної лікарні, що є дуже зручним для молодих батьків.
Найчастіше батьки називали своїх донечок Аріна,Анна, Анастасія, Дарина, Софія, Злата, Златослава, Вікторія, Соломія, Валерія, Вероніка, Мілана, Марія, Дар’я, а синів – Назар, Дмитро, Олександр, Іван,Вадим, Олексій, Артем, Євгеній,Данило, Максим, Арсен, Арсеній, Тимофій, Захар, Андрій, Владислав, Давид, Матвій.
Але були і досить оригінальні батьки, які не підтримуючи дань моді та сьогоденню обрали для своїх чад досить незвичні імена: дівчаткам – Аделія, Генрієтта, Арія, Даніелла, Латоя, Еля, Любава, Луная, Ліора, Ніколь, Інчі, Цвітана, Еріка, Мія, хлопчикам – Серафим, Айдамір, Фрол, Єлисей, Олівер, Демид, Максиміліан, Дем’ян, Гнат, Еміль, Маркус.
Незважаючи на те, що рік 2016 є високосним, 442 пари вирішили об’єднати свої долі. 114 з них зробили це в урочистій обстановці згідно національних традицій, з використанням різних елементів урочистості (простилання рушників, шанування батьків, подяка рідним та друзям).
Сумна статистика в порівнянні з минулим 2015 роком втішає своїм зменшенням. У 2015 році громада міста втратила 726 мешканців, у 2016 – 664.

В.о. начальника Васильківського
міськрайонного відділу державної
реєстрації актів цивільного стану
Головного територіального управління
юстиції у Київській області
М.М.Твердохліб
17.01.2017

Trackback from your site.

Leave a comment