Чергова апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міський голова

16 січня Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, міськрайонних установ, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – з початку нового року до відділу по місту надійшло 298 заяв і повідомлень, виявлено 2 факти продажу наркотичних речовин, 17 крадіжок майна – 10 з яких вже розкрито, 2 випадки появи у нетверезому стані за кермом. З 16.01.2017 року стартував новий набір до кримінальної поліції. З 30.01.2017 року продовжиться набір молодших спеціалістів до Васильківського відділу поліції.
2. Жмирін А.В. – військовий комісар Васильківського об”єднаного міськрайонного військового комісаріату – визначено основні пріоритетні завдання співпраці з органами місцевого самоврядування. До березня буде проводитись розробка єдиного реєстру призовників.
3. Пацало Л.М. – головний лікар Васильківської ЦРЛ – закінчуються ремонтні роботи. За період складних погодніх умов та різкого зниження температури до лікарні поступило 2 особи з признаками обмороження. Одна людина померла.
4. Брік В.І. – директор КП “Васильківтепломережа” – котельні працюють у нормальному режимі.
5. Перепелиця Л.О. – начальник управління економіки та власності – продовжується масове припинення підприємницької діяльності у зв”язку із внесенням змін до податкового законодавства про сплату єдиного соціального внеску.
6. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – продовжується прийом заяв на отримання субсидій та путівок. На обліку перебувають: 310 учасників АТО, 8116 – пільговиків, 1511 – переміщених осіб.
7. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах дітей – 10.01.2017 року проводилось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Відвідали проблемні сім”ї.
8. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – розпочався навчальний процес після зимових канікул. З 18.01.2017 року розпочнеться проведення уроків фізкультури у лікувально-оздоровчому комплексі “Хвиля” для учнів початкових та 5-6 класів. Учні 11-х класів у рамках профорієнтації відвідають Національний Університет культури.
9. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – святкування свята Водохреща відбудеться 19.01.2017 року о 12.00 годині на річці Стугна.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment