Зачіска для Снігуроньки!
Новий рік – одне з небагатьох свят, коли можна вийти зі звичного образу і дозволити собі сміливість помріяти та пофантазувати.
4 січня 2017року вихованки студії дизайну одягу «Фешн – стиль» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості влаштували конкурсно – розважальну програму нетривіальних зачісок за 3 хвилини «Зачіска для Снігуроньки!».
Справді, коли ще, як не на зимових канікулах можна відчути себе Сніговою Королевою, Снігуронькою, Феєю, Інопланетянкою або Гостею з майбутнього. Дівчата змагались на швидкість реакції у грі «Сніжки», інтелектуальні здібності показували у розв’язуваних ребусах та загадках. Переможницею стала Козачок Юлія і отримала у подарунок торт.
Після конкурсу дівчата всі дружньо та весело згадували приємні моменти конкурсно – розважальної програми.
Веселих та дружніх канікул!
Trackback from your site.