НОВОРІЧНЕ ДИВО ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Written by administrator on . Posted in ЦДЮТ

У середу, 28 грудня, у Васильківському міському центрі дитячої та юнацької творчості, за сприяння громадської організації «ДЦП – HELP» пройшло Новорічне свято для дітей Центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи «Майбутнє разом».

На свято завітали казкові персонажі Нюша та Дракончик разом із Дідом Морозом і Снігуронькою, які жартували, танцювали з дітьми біля новорічної ялинки, проводили  різноманітні конкурси. Чудові вокальні номери підготували вихованці Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості,  а на цікавих майстер – класах діти змогли виготовити собі сувеніри до Нового року.

Присутніми на святі були заступник міського голови Майстер І.В., головний лікар ВЦРЛ Пацало Л.М., засновник та директор громадської організації «ДЦП – HELP» Васютін Руслан, настоятель храму Святого Юрія Великомученика Отець Роман, які поздоровили дітей та їхніх батьків з наступаючим святом Нового року.

Свято пройшло дружньо і весело, всі діти отримали солодкі новорічні подарунки від Васильківського міського голови Сабадаша В.І. та ГО «ДЦП – HELP» за підтримки страхової компанії «Княжа».

Trackback from your site.

Leave a comment