На Київщині припинено діяльність 2 підпільних цехів з виробництва фальсифікованих елітних алкогольних напоїв

Written on . Posted in Податки

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження, працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно із управлінням захисту економіки у Київській області, департаментом захисту економіки Національної поліції України та слідчим відділом фінансових розслідувань Києво-Святошинської ОДПІ, на території м. Києва та смт. Коцюбинське у Київській областівиявлена незаконна організована діяльність з виготовлення фальсифікованих елітних алкогольних напоїв на обладнанні, що забезпечує їх масове виробництво. Готова продукція розливалася в «бег-ін-бокси» та реалізовувалась на території м. Києва та Київської області.
За результатами 5 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалась його транспортування, із незаконного обігу вилучено: 20 літрів прозорої рідини з характерним з
апахом спирту; 5696 літрів фальсифікованих елітних алкогольних напоїв; 469 марок акцизного податку України з ознаками підробки; автотранспортний засіб та обладнання для масового виробництва елітних алкогольних напоїв (шланги, насоси, лійки, спиртометри, ароматизатори, бочки, пусті «бег-ін-бокс» у кількості 2779 шт.).
Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 1,5 млн. гривень. Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.


Досудове розслідування триває.

ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ