Урочистості з нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України

Written by administrator on . Posted in Дата

5 грудня, у міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України.
В урочистому заході взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, начальник Васильківського гарнізону – полковник А.М. Кривоножко, депутати Васильківської міської ради, представники духовенства, військовослужбовці, волонтери.На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та волонтерів.
У своєму привітанні О.Л. Горган зазначив: “Маю за велику честь вітати Вас з Днем Збройних Сил України та Міжнародним Днем волонтера. Радий сьогодні бути у місті Василькові, адже Васильків – військова столиця Київщини. Сьогодні нагода згадати усіх, хто віддав свої життя за незалежність України, за мирне небо над нашою державою” та відзначив кращих військовослужбовців і волонтерів Почесними Грамотами Київської обласної державної адміністрації.
Васильківський міський голова Сабадаш В.І. також привітав усіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та волонтерів з Міжнародним Днем волонтера, побажав усім миру і добробуту, завжди повертатись додому до своїх рідних. Грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради та грошовими винагородами міський голова нагородив військовослужбовців військових частин та волонтерів міста.
Святковий настрій усім присутнім подарували творчі колективи художньої самодіяльності міста та району.

15267693_1139302942857912_5044050196874915037_n

Trackback from your site.

Leave a comment