Надходження до бюджету з військового збору з початку року склали понад 21,5 млн. гривень

Written by administrator on . Posted in Податки

З початку року платниками податків Васильківщини забезпечено надходження до державного бюджету 21,5 млн. грн. військового збору. Внесок на обороноздатність зріс на 7,4 млн.грн., або 52,5 відс. проти минулорічного показника.

Зокрема, за листопад поточного року надходження військового збору склали 2,4 млн. грн., що на 1,0 млн.грн., або 71,4 відс. більше надходжень листопада минулого року.

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ нагадує, що згідно з п. 163.1 ст. 163 Податкового кодексу України для резидента об’єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Ставка податку складає 1,5 % від об’єкту оподаткування.

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment