Вітання міського голови до Дня Збройних Сил України

Written by administrator on . Posted in Дата

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з Вас – це справа всього життя, це – найвища честь, покликання.У цей урочистий день ми вшановуємо всіх – і вкритих сивиною, увінчаних нагородами фронтовиків, і молодь, яка щойно вдяглась у військову форму.
Вже третій рік поспіль Ви зустрічаєте це свято в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і васильківці, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого міста.
Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.
Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на нашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!
Здоров’я і благополуччя Вам! Миру і злагоди!

ofcyn-vihdn-ta-svyatkov-dn-v-grudn-2016-roku-v-ukrayin-zavantazhiti-kalendar_251

Trackback from your site.

Leave a comment