Під час тренінгу платників навчали подавати звіти в електронному вигляді

Written by administrator on . Posted in Податки

У Васильківському відділенні Києво- Святошинської ОДПІ нещодавно відбувся тренінг на тему “Електронні сервіси ДФС України. Подання звітності в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису”, під час якого обговорено електронні сервіси, які запроваджені Державною фіскальною службову України та навчали встановлювати, поновляти програмне забезпечення, формувати і відправляти податкові звіти.

%d0%be%d1%82%d1%87%d0%b5%d1%82%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%8c

Фахівці Васильківського відділення наочно продемонстрували, як завантажити з офіційного веб-порталу Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua у розділі Електронна звітність «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до “Єдиного вікна подання електронної звітності”».

Учасникам тренінгу показали, як користуватися модернізованим електронним сервісом «Електронний кабінет платника» та режимом приватної частини «Введення звітності».

Платники, які обрали електронну систему звітування переконалися, що користуватися сервісами дуже зручно – не потрібно відвідувати податковий орган, а також це дає можливість економити робочий час та не допускати помилок при складанні звітів.

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment