Для податкової знижки є ще майже місяць

Written by administrator on . Posted in Податки

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ нагадує, що повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати у минулому році, можливо, реалізувавши право на отримання податкової знижки.

Порядок надання та перелік витрат, дозволений для включення до податкової знижки визначено статтею 166 розділу IV Податкового кодексу України. До податкової знижки включаються фактично здійснені витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами. Податкова знижка може застосовуватися виключно до доходу, отриманого платником податку – резидентом протягом звітного 2015 податкового року у вигляді заробітної плати та нараховується лише в межах її розміру.

До податкової знижки за 2015 рік можна включити такі витрати:

  • частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом;
  • пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям;
  • суми коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості навчання;
  • страхові платежі (внески, премії) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення;
  • суми витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій;
  • суми витрат на оплату державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини;
  • суми коштів, сплачених у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу;
  • суми витрат за державними програмами будівництва (придбання) доступного житла.

Громадяни, які бажають скористатись правом на отримання податкової знижки, можуть його реалізувати до 31 грудня 2016 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2015 році. Для цього потрібно звернутись до Центру обслуговування платників Васильківського відділення Києво-Святошинської ОДПІ за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 45.

Для спрощення процедури подання декларації, в органах ДФС функціонує сервіс «Електронний кабінет платника» через який надано можливість дізнатися про отриманні доходи та утриманні податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді.

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment