Міжнародний день інвалідів у Василькові

Written on . Posted in соціальний захист

3 грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.
Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава, відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей, формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.З нагоди проведення в Україні Міжнародного дня інвалідів та привернення уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями у місті Василькові сьогодні відбулися заходи у Васильківській міській раді ветеранів та Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості.
Васильківський міський голова Сабадаш В.І. зазначив, що інваліди, як одна з категорій незахищених верств населення, постійно перебуватимуть під увагою і піклуванням з боку міської влади.
Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, привносити радість собі та оточуючим. І, незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще та більш легше своє існування в суспільстві не залишає їх. Головне для них, що життя є і воно продовжується.

15272052_1132910676830472_1925778040560579876_o

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі