Реєстрація місця проживання новонародженої дитини

Written on . Posted in Юстиція

Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області інформує, що з метою створення сприятливих умов для батьків новонароджених дітей щодо одночасного отримання у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи,свідоцтва про народження дитини та довідки про реєстрацію місця проживання дитини Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє, що під час проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому відділенні працівниками Васильківського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану здійснюється прийом документів, необхідних для проведення реєстрації місця проживання новонародженої дитини

Для цього необхідно:

  • заповнити заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини відповідно до додатку 7  Правил реєстрації місця проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 207 від 02.03.2016;
  • до заяви додати квитанцію про сплату адміністративного збору встановленого Законом строку адміністративний збір сплачується у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати (в грудні 2016 року – 13,60грн.).

 

Адміністративний збір за реєстрацію місця проживання можна сплатити в спеціально налаштованому терміналі, який знаходиться в приміщенні відділу з питань реєстрації місця проживання виконавчого комітету Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Покровська, 5 або в будь якій з філій банку за реквізитами:

р/р  № 33218879700006, Одержувач: Васильківське УК/м. Васильків/код платежу; Код: 37886067; Банк: ГУДКСУ у Київській обл., МФО 821018.

При бажанні батьків зареєструвати місце проживання новонародженої дитини безпосередньо в відділі з питань реєстрації місця проживання виконавчого комітету Васильківської міської ради, до графіку роботи внесені відповідні зміни, а саме: щочетверга з 08:00год. до 11:00год. спеціалісти відділу будуть приймати документи позачергово.

В.о. начальника Васильківського

міськрайонного відділу державної

реєстрації актів цивільного стану 

Головного територіального управління

юстиції у Київській області

М.М.Твердохліб

29.11.2016

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ