Державна реєстрація народження в органах державної реєстрації актів цивільного стану та можливість отримання  свідоцтва про народження безпосередньо у медичних закладах

Written on . Posted in Юстиція

З 16.03.2016 року працівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Київської  області  здійснюється  прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видача ними свідоцтв про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Державна реєстрація народження провадиться на підставі медичного свідоцтва про народження, виданого пологим будинком.

Для подачі заяви про державну реєстрацію народження та отримання свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку, крім медичного свідоцтва про народження,  Вам необхідно подати наступні документи:

  • якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте спільне прізвище:

– паспорти, що посвідчують особи батьків (одного з них), та свідоцтво про  шлюб (присутність батька не обов’язкова)

  • якщо Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі та маєте різні прізвища:

– паспорти, що посвідчують особу батьків, свідоцтво про шлюб та спільна заява щодо  присвоєння дитині прізвища (заява про присвоєння дитині прізвища складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

    У разі, якщо батько дитини не може особисто з’явитись, то його заява щодо присвоєння дитині прізвища, справжінсть підпису на якій має бути нотаріально засвідченою, може бути подана через представника (представником може виступати мати дитини).. Повноваження представника мають грунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності. 

  • якщо Ви не перебуваєте у зареєстрованому шлюбі, але бажаєте вказати відомості про батька дитини:

– паспорти, що посвідчують особу батьків, заява матері та батька дитини про визнання батьківства (заява складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

      У разі, якщо заява про визнання батьківства не може бути подана особисто батьком дитини, вона може бути подана через представника або надіслана поштою за умови нотаріального засвідчення справжності підпису батька дитини на цій заяві. Повноваження представника мають ґрунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності. 

  • якщо мати дитини не перебуває у зареєстрованому шлюбі і немає заяви особи, яка визнає себе батьком дитини:

– паспорт, що посвідчує особу матері, та заява про запис відомостей про батька відповідно до частини першої стаття 135 Сімейного кодексу України (заява складається при подачі документів).

 Також, для державної реєстрації народження, Ви можете особисто звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання або за місцем народження дитини.

Бажаємо здоров’я Вам та вашим діткам, та разом сподіваємось на нашу тісну та плідну співпрацю!

З питання звертатися за телефоном 04571 2-44-72, 6-20-80

 

В.о. начальника Васильківського міськрайонного

відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Головного територіального управління юстиції

у Київській області М.М.Твердохліб

10.11.2016 року

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі