Звіт депутата Васильківської міської ради VII скликання Свічинського С.С. (ВІДЕО)

Written by administrator on . Posted in Депутати

Звітний період: листопад 2015 – листопад 2016.

Я, Свічинський Сергій Семенович, депутат Васильківської міської ради VII скликання, голова депутатської фракції Політичної партії УКРОП у Васильківській міській раді, голова постійної депутатської комісії з питань житлового, шляхового будівництва і архітектури, відповідно до вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» звітую перед громадою міста щодо своєї роботи у міській раді, її органах та на виборчому окрузі.

За вказаний період відбулось 16 сесій Васильківської міської ради, у 14 з яких я брав активну участь. На сесіях міська рада приймала вирішувала соціальні, бюджетні, земельні та організаційні питання. Всі проекти рішень я попередньо вивчав та надавав свої пропозиції щодо внесення поправок до них під час підготовки до сесій або безпосередньо на сесіях.

Окрім того, я підготував проекти рішень та депутатські запити, які були підтримані на сесіях міської ради, а саме:

  • Щодо звернення депутатів Васильківської міської ради Київської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України стосовно неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з Державного бюджету України на місцеві бюджети повноважень щодо утримання приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та їх технічного персоналу, оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я;
  • Щодо експертного технічного обстеження будівель усіх шкільних та дошкільних навчальних закладів, власником яких є територіальна громада м.Василькова (цей проект рішення я підготував після надзвичайної події, яка сталося 11 жовтня 2016 року – руйнування частини будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. На мою думку, зараз дуже важливо впевнитись у надійності будівель шкільних та дошкільних навчальних закладів, власником яких є територіальна громада м.Василькова, адже потрібно провести усі необхідні заходи для унеможливлення повторення подібних подій із іншими будівлями, при яких можуть постраждати діти);
  • Щодо забезпечення підручниками учнів 4-х, 7-х класів  загальноосвітніх  навчальних  закладів м.Василькова;
  • Стосовно звернення депутатів Васильківської міської ради VII скликання до Верховної Ради України щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” – щодо відкликання депутатів місцевих рад;
  • Стосовно відновлення асфальтового покриття, зруйнованого внаслідок ремонтів інженерних мереж, та належного контролю за порушення благоустрою.

Також за моєю пропозицією Васильківська міська рада звернулась до суду з метою скасування незаконної постанови НКРЕКП щодо завищених тарифів на комунальні послуги. Наразі судовий процес ще триває.

Окрім того, за моєю ініціативою та неодноразовими зверненнями, до програми висвітлення діяльності Васильківської міської ради додані пункти щодо впровадження на офіційному сайті міської ради системи електронних петицій.

На початку роботи нового скликання міської ради я брав участь у робочій групі з підготовки проекту регламенту міської ради VII скликання.

В якості голови постійної депутатської комісії з питань житлового, шляхового будівництва і архітектури провів 11 засідань комісії, на яких було розглянуто 9 проектів рішень сесій міської ради, 6 звернень громадян та організацій, здійснено 4 контролюючі заходи. Значну частину складають звернення щодо якості дорожнього покриття та щодо самозахоплення громадянами місць загального користування – доріг та проїздів. По кожному із звернень комісія здійснювала виїзди на місце, ухвалювала рішення та зверталась до відповідних структур для вирішення питань, зазначених у зверненні.

Щодо роботи у виборчому окрузі – за мною закріплені наступні вулиці та провулки: вул. І.Мазепи, вул. Декабристів, 40/1, вул. Преображенська, вул. Скрипника, пров. Мисливський, пров. Преображенський. Але я зустрічаюсь із мешканцями будь-якого округу міста та намагаюсь вирішити проблеми, які турбують усіх виборців.

За звітний період до мене на прийом прийшло більше 150 мешканців. Було видано 61 довідку, характеристику та акт обстеження. За моїм сприянням було проведено ремонт під’їздів багатоповерхівки за адресою вул. Декабристів 40/1, в яких з моменту побудови будівлі під час дощу вода затікала в приміщення і повністю затоплювала вхід до під’їзду. Окрім того, за вказаною адресою було проведено кронування аварійних дерев над дитячим майданчиком.

За моїм сприянням було відремонтовано асфальтове покриття міжбудинкових проїздів за адресою вул. Грушевського, буд. 28 та відновлено освітлення двору. В результаті моїх неодноразових звернень були виділені кошти та на даний час проводиться капітальний ремонт вул. Тімірязєва.

Я хочу подякувати мешканцям міста за довіру як депутату міської ради та закликаю активно долучатись до наведення ладу у всіх сферах життя в нашому місті.

Відеоверсія звіту:

Trackback from your site.

Leave a comment