Звіт про роботу депутата Васильківської міської ради VII  скликання Федорової Л.О. у 2015-2016 рр.

Written by administrator on . Posted in Депутати

Округ: вул.Володимирська: 49,51,53,55,59-63, 65,67-69, 71,73,75-79,83-215; вул.Донбасівська: 1-68; вул.Кармелюка, вул.Березова; вул.Сількорівська, пров.Кармелюка

Звітний період: 26.11.2015р. – 26.11.2016р.

Федорова

Повне ім’я, дата народження: Федорова Людмила Олексіївна, 17.02.1973 р.н..

Місце роботи: ФОП Федорова Л.О.

Контактні дані депутата:

  • контактний телефон: 0971816823
  • електронна пошта: fed_luda@ukr.net
  • адреса приймальні: м. Васильків, вул.Соборна, 93. Прийом громадян здійснюється щоденно крім суботи та неділі з 10 до 18 години.

Партія, від якої була обрана: політична партія «Сила людей»

Дата обрання депутатом Васильківської  міської ради: 26.11.2016р.

Членство у фракціях (групах): член групи «Відсіч»

Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісія міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури. Член комісії.

За звітний період відбулось 16 сесій ради, 10 засідань постійної комісії міської ради з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури, членом якої я є. Також приймаю активну участь у всіх постійних та тимчасових комісіях Васильківської міської ради та виконавчого комітету Васильківської міської ради.

За звітний період, з поважних причин, пропустила 2 пленарних засідання.

З метою захисту інтересів виборців мною було ініційовано: 1 депутатський запит щодо партиципаторного бюджетування (бюджет участі), який передбачає активну участь громади міста у розподілі частини бюджету та обрання пріоритетних напрямків розвитку (який, на жаль, не був підтриманий депутатами Васильківської міської ради) ; подано 20 депутатських звернень; видано 60 довідок; видано 8 характеристик, зроблено 23 акти обстеження матеріально-побутових умов,  подано 7 депутатський клопотань, прийнято 158  громадян; проведено 4 зустрічі з виборцями .

У своїй діяльності дотримуюсь чинних правових норм, веду боротьбу із порушенням законних прав громадян та адміністративним свавіллям.

Неодноразово  у своїх зверненнях до керівництва міста та керівників комунальних підприємств акцентувала увагу на необхідності забезпечення безпеки громадян на дорогах а саме: обладнання доріг з жвавим транспортним рухом тротуарами, та максимально освітити пішохідні переходи.

Також спільними зусиллями з мешканцями вул. Донбасівська було вирішене питання руху автобуса по даній віддаленій від транспортного сполучення вулиці міста.

За зверненнями мешканців вул. Кармелюка мною було ініційовано проведення робіт, які повинні захистити будинки мешканців від підтоплення.

Приймаю участь у громадських слуханнях, засіданнях громадської ради та зборах інших громадських організацій міста на яких розглядаються  важливі питання для нашого міста.

Депутат Васильківської міської ради Федорова Л.О.

Trackback from your site.

Leave a comment