24 листопада в населених пунктах Київської області відбудеться розширений прийом громадян

Written by administrator on . Posted in Громада

У четвер, 24 листопада, з 09:00 до 12:00 год. в населених пунктах Київської області відбудеться розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції», за участю представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів з охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, служби у с правах дітей, комунальних служб, підрозділів юстиції, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, а також представники підрозділів Національної поліції України, органів прокуратури.

Національний проект «Діалог народу і влади та протидія корупції» реалізується з жовтня 2013 року і є ефективним механізмом боротьби з проявами корупції та налагодження взаємодії між представниками влади та громадою України. Починаючи з жовтня 2013 року, проект успішно реалізувався в м. Кролевець Сумської області, м. Бровари Київської області, 3-х районах м. Києва та 27 населених пунктах Донецької області.

Метою даного проекту є внесення в систему державно-управлінських відносин публічного спілкування представників влади з громадянами України через розширений прийом, що надасть можливість безпосереднього спільного спілкування громади територіальної одиниці з керівниками підрозділів державної та міської влади районного, міського чи обласного рівня у форматі публічності. Формат прямого, публічного спілкування представників влади з громадянами посилить відповідальність державних службовців перед громадою та стане одним з дієвих механізмів боротьби з корупцією.

Реалізація зазначеного проекту відбуватиметься у всіх населених пунктах Київської області на постійній основі, останнього четверга кожного місяця з 09:00 до 12:00 години.

Trackback from your site.

Leave a comment