На вихідних в Борисполі затримана незаконно переміщувана валюта на 2,6 млн. гривень

Written by administrator on . Posted in Митниця

Протягом вихідних в пункті пропуску «Бориспіль» затримана незаконно переміщувана валюта на 2,6 млн. гривень. Працівниками Київської митниці ДФС складено 3 протоколи про порушення митних правил під час незаконного переміщення значних сум валюти через митний кордон України. Найбільш значну суму валюти намагався вивезти наш співвітчизник, який відлітав до Білорусії та для проходження митного контролю скористався спрощеною системою «зелений коридор», де передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

Готівка в сумі 94 300 доларів США та 442 гривні знаходилися в одному з відділень сумки пасажира (ручній поклажі), без ознак приховування та була виявлена після перетину пасажиром «білої лінії», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор».

З виявленої суми пасажиру пропущено 10 700 доларів США та 442 гривні. За протоколом про порушення митних правил вилучено 83 600 доларів США до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment