Новини Васильківської ОДПІ

Written by administrator on . Posted in Податки

За 10 місяців платники Васильківщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 492,6 млн.гривень

Це на 142,4 млн.грн., або на 14,7 % більше, ніж за січень-жовтень 2015 року. До загального фонду Державного бюджету України надійшло 195,7 млн.грн., що на 45,8 млн.грн., або на 13,6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У розрізі основних податків до загального фонду державного бюджету надійшло: податку на додану вартість – 81,3 млн.грн., податку на доходи фізичних осіб – 55,6 млн.грн., податку на прибуток – 34,4 млн.грн., військового збору – 19,1 млн.гривень.

До місцевих бюджетів з початку року надійшло 296,9 млн. грн., що на 96,5 млн. грн., або 14,8 % більше в порівнянні з минулим роком.

Отримати відомості про доходи можливо в режимі реального часу

З метою забезпечення комфортних умов для платників податків та якісного їх обслуговування, на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено ряд електронних сервісів, користуючись якими платники зможуть заощадити власний час та кошти.

Нещодавно Державною фіскальною службою України запроваджено новий сервіс – «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням цифрового підпису».

За допомогою даного сервісу в режимі реального часу фізична особа може отримати відомості про свої доходи. Для цього необхідно мати електронний цифровий підпис та сформувати запит за допомогою «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної цифрової звітності ДФС», яке розміщене на офіційному веб-порталі ДФС України.

Зазначені електронні формати розміщені на веб-порталі Державної фіскальної служби України в Рубриці «Електронна звітність» в розділі «Платникам податків про електронну звітність» в підрозділі «Інформаційно-аналітичне забезпечення» в Реєстрі електронних форм податкових документів.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення. На офіційному веб – порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) розміщено чимало електронних сервісів, за допомогою яких платники мають можливість скористатися корисною інформацією.

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ

Trackback from your site.

Leave a comment