Олексій Кавилін: «За 10 місяців 2016 року рівень сплати податку на прибуток у Київській області підвищився на 346,2 млн. гривень»

Written by administrator on . Posted in Податки

На сьогодні, сплата податку на прибуток підприємствами Київської області складає майже 20 % загальних надходжень до державного бюджету. Станом на перше листопада, платники забезпечили понад 1 млрд. грн. цього податку, що на 317,5 млн. грн. більше, ніж минулого року та на 213,8 млн.грн. перевищує прогнозні показники на поточний рік. Також майже 128 млн. грн. податку на прибуток надійшло до місцевих бюджетів, з яких 18,2 млн. сплачено підприємствами комунальної власності.

Найбільше податку на прибуток  надійшло від платників Києво-Святошинського району – 150,4 млн. грн.,  Білоцерківського району – 87,4 млн. грн., а також підприємств  Броварського та Бориспільського районів, які сплатили відповідно 79 млн. грн. та 75,4 млн. гривень.

Як зазначив, в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, зростання надходжень податку на прибуток у поточному році пов’язане з певною стабілізацію економічних процесів та підвищенням обсягів оподатковуваних операцій товаровиробників і сфери надання послуг Київщини.

ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment