Створення оптимальних умов для платників податків – тема зустрічі

Written by administrator on . Posted in Податки

 

У Васильківському відділенні Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області 12 жовтня відбулась зустріч керівника відділення Олени Анатоліївни Стасюк з представниками бізнесу. Предметом зустрічі стало обговорення податкових новацій та особливостей ведення бізнесу у 2016 році, створення оптимальних умов для платників податків та проблемних питань, які виникають у представників бізнесу та шляхи їх вирішення.

На початку зустрічі Олена Стасюк проінформувала присутніх про стан надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Зазначила, що протягом січня – вересня поточного року до загального фонду Державного бюджету платниками Васильківщини сплачено податків у сумі 177,4 млн. грн., що на 45,8 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. До місцевих бюджетів зібрано понад 263,5 млн. гривень. Приріст надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року склав 84,6 млн. гривень. Досягти таких результатів вдалося дякуючи сумлінності платників податків.

photo

Тому взаєморозуміння та партнерські відносини з платниками податків сприятимуть виконанню поставлених завдань та наповненню бюджету. А робота податківців спрямована на якісне обслуговування платників податків. Також проінформовано про електронні сервіси ДФС України, користуючись якими платники зможуть заощадити власний час та кошти, наголошено на змінах до податкової звітності по податку на додану вартість, нововведеннях для неприбуткових організацій, звернуто увагу на нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису.

Зустріч пройшла у форматі ділового та конструктивного діалогу. На всі поставленні питання були надані вичерпні, ґрунтовні відповіді. На завершення зустрічі Олена Стасюк подякувала всім платникам за плідну співпрацю та запевнила представників бізнесу у підтримці та наданні необхідної професійної допомоги у питаннях роз’яснення податкового законодавства.

Васильківське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment