Розширена робоча нарада. 17 жовтня 2016 року.

Written by administrator on . Posted in Міський голова

Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів розширену робочу нараду з керівниками органів виконавчої влади, управлінь та відділів Васильківської міської ради, міськрайонних служб, директорами комунальних підприємств міста.
На порядку денному найбільше уваги було приділено надзвичайній ситуації, що сталася 11 жовтня у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ст. №6, відпрацьовуються усі варіанти, аби вчителі та школярі змогли продовжити навчальний процес.На оперативній нараді були розглянуті й інші актуальні питання:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Київській області – дав пояснення присутнім щодо неправдивої інформації у засобах масової інформації стосовно біглих засуджених, які влаштували втечу з Васильківського відділу поліції. Втікачів було затримано і взято під варту. Також повідомив, що з 17 жовтня розпочався набір до груп швидкого реагування патрульної поліції. Бажаючих запрошують на роботу: юнаки та дівчата віком до 35-ти років, з/п від 6000 тис.грн.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – надзвичайна ситуація в селі Соколівка, на одному з підприємств зафіксований випадок захворювання свиней на африканську чуму. З метою координації дій з локалізації та ліквідації нових спалахів на підприємстві працюють служби ДСНС, ветеринарна служба та поліція. Об”єкт взято під охорону.
3. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – по мірі надходження вакцини проводиться вакцинація дітей шкільного віку проти захворювання на ГРЗ.
4. Козак Л.О. – начальник відділу освіти Васильківської міської ради – 18 жовтня в усіх навчальних закладах міста згідно розпорядження відділу освіти будуть проводитись навчання з цивільного захисту, уроки з евакуації на випадок можливих надзвичайних ситуацій.
5. Брік В.І. – директор КП “Васильківтепломережа” – розпочався опалювальний сезон, навчальні заклади міста опалюються, є проблеми у будинках у зв’язку з завоздушенням систем, де проводяться роботи працівниками КП “ККП м. Василькова” для усунення недоліків.

 

Trackback from your site.

Leave a comment