Зміна тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у житловому будинку по вул. 1-го Травня, 12/1 у м. Василькові

Written by administrator on . Posted in Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у житловому будинку по вул. 1-го Травня, 12/1 у м. Василькові.

На виконання Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру ціни/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад (затв. Наказом Мінрегіону України від 30.07.2012 року №390).Товариство з обмеженою відповідальністю “ВЗХ-СТАР” доводить до відома споживачів будинку по вулиці 1-го Травня, 12/1 м. Василькова, що зростання вартості основних складових тарифу призвело до необхідності проведення коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Враховуючи те, що протягом строку дії тарифу з причин, які не залежать від ТОВ “ВЗХ-СТАР”, змінився обсяг окремих витрат, зокрема збільшився тариф на електричну енергію та підвищено мінімальну заробітну плату з 01.05.2016 року, підприємством проведено перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових їх структури, за якими відбулися цінові зміни.
За результатом коригування економічно обгрунтований тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення становить:
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ
– водопостачання – 11,22 грн. за 1 куб.м
– водовідведення – 5,17 грн. за 1 куб.м

Пропозиції та зауваження просимо надавати до 20 жовтня 2016 року за адресою:

08600, Київська область, м. Васильків, вул. 1-го Травня 12/1

ТОВ “ВЗХ-СТАР”, або за телефоном 2-25-86

Trackback from your site.

Leave a comment